24 травня в офісі Адвокатського об’єднання «С.Т. Партнерс» відбувся тренінг «Правове регулювання охоронної діяльності в Україні». Лекторами виступили партнер «С.Т. Партнерс» Светлана Трофимчукта асоційований партнер Павел Штифонов.

Учасники тренінгу відзначили, що для професійних охоронців надзвичайно важлива та інформація, якою з ними поділились адвокати. Далеко не завжди професіонал-охоронець, навіть із найвищим рівнем фізичної та психологічної підготовки, здатен усвідомити ту межу, за якою закінчується дія в рамках Закону і починається «перевищення меж необхідної оборони». Фізичний вплив, що не відповідає фактичній небезпеці – не таке вже й рідкісне явище в охоронній практиці.

«Під час охоронної діяльності, важливо усвідомлювати вимоги Законодавства та не виходити за його рамки, аби не понести потім відповідальність», — відзначає адвокат Павло Штифонов.

Павло Штифонов і Світлана Трофимчук також розібрали із слухачами широке коло питань, що стосуються правового статусу охоронних підприємств в Україні, об’єктів і суб’єктів охорони, порядку використання спеціальних засобів охоронцями та інше.