Партнер АО «С.Т. Партнерс» Сергій Тюрін (Sergii Tiurin) виступив із доповіддю на Адвокатура: Формула успеха. Осенний форум ААУ. Форум відбувся 20 вересня у ДЕПО конференц-хол. Під час доповіді Сергій торкнувся проблематики реалізації встановленого Конституцією України виключного права на представництво інших осіб в суді, зокрема, у господарському процесі адвокатом. Подякувавши Асоціації адвокатів України за запрошення та зауваживши, що на даний момент існують можливості для недотримання, так званої, адвокатської монополії.

«Вважаю це за тимчасове явище, бо судовий процес — це змагання, де всі мають бути у рівних умовах: однакові правила та можливості, але також і ризики дисциплінарної відповідальності», — наголосив Сергій Тюрін.

Форум складався з кількох сесій, що йшли одночасно. Учасники розглянули багато питань, серед яких проблематика майбутнього юридичного бізнесу, маркетинг адвокатської практики тощо. Паралельно відбувались майстер-класи, під час яких досвідчені адвокати, зокрема Сергій Тюрін ділились з колегами власним досвідом.»